Trenutno imamo centralno ogrevanje (kombiniramo na kurilno olje in drva). Po kurilni sezoni imamo ÅŸeljo spremeniti na talno gretje. (spalnica (16m2), dnevna soba (16m2), kuhinja (12m2), hodnik+koplnica+straniÅ¡Äe(16m2). Skupaj je cca 60m2. Prosili bi za ideje, reÅ¡itve in vaÅ¡e nasvete glede talnega gretja. Smo v procesu menjav oken in vrat. V naslednjem letu se bo obnovila tudi fasada (po vsej verejtnosti bomo dodali 20 cm izolacije).
Pozdravljeni, prosila bi za ponudbo za zasteklenitev balkona in sanacijo balkon, ki moÄno zamaka - ob nevihtah teÄe na balkon ( sanirati pohodno povrÅ¡ino (novo talno oblogo ).. Åœelela bi v celoti zastekliti balkon, klasiÄno odpiranje levo in desno oken oziroma stvar dogovora - O naÄinu izvedbe (krilna ali drsna) bi se dogovorili z strokovnjakom oziroma izvajalcem (predlog PVC okna). Na balkonu je ÅŒe nameÅ¡Äena klima. Stanvovanje se nahaja v 4.nad. in nima strehe. PoÅ¡iljam vam Å¡e izmere Å¡irina cm, dolÅŸina cm, viÅ¡ina pri balkona (beton) je cm. Zanima me okvirna konÄna cena ter okvirni Äas moÅŸne izvedbe.
OPIS POSTAVKE KOLIÄINA BARVA znotraj in zunaj BARVA KLJUKE TIP OPOMBA CENA Dobava, vgrajevanje PVC oken s termopan steklom (Ug=0,70 W/m²K) ter izvedba senÄenja z alu zunanjimi elektro-avtomatskimi ÅŸaluzijami âªVelikost /90 1 Antracit Siva mat Enkorilna âªVelikost / 1 Antracit Siva mat Enkorilna âªVelikost / 1 Antracit Siva mat Enkorilna âªVelikost / 1 Antracit Siva mat Enkorilna âªVelikost /80 1 Antracit Siva mat Enkorilna Odpiranje na kip OPIS POSTAVKE KOLIÄINA BARVA znotraj in zunaj BARVA KLJUKE TIP OPOMBA CENA Dobava, vgrajevanje PVC balkonskih vrat s termopan steklom (Ug=0,70 W/m²K) ter izvedba senÄenja z alu zunanjimi elektro-avtomatskimi ÅŸaluzijami âªVelikost / 1 Antracit Siva mat Enokrilna âªVelikost / ali / 1 Antracit Siva mat 1/2 fiksna, 1/2 drsna vrata ali v primeru ( fiksno okno, enokrilna balkonska vrata) âªVelikost / 4 Antracit Siva mat Dvokrilna
Lepo pozdravljeni. Zanimam se za za tlakovanje in izdelave dela Å¡karpe v dolÅŸini cca. 28 metrov ( enostranski lomljeni Å¡karpniki ) navoz je v 90 odstotkih bil ÅŸe narejen. potrebno bi bilo le znivelirati in utrditi pa poloÅŸiti vsaj robnike (tlakovali bi lahko tudi v lastni reÅŸiji) nahajam se v naselju Å alovci v ObÄini SrediÅ¡Äe ob Dravi.)
2x okvir garderobne omare dim.xcm 1x steklena vitrina x90cm 1x lesen knjiÅŸni regal x90cm 1x predalnik x80cm 1x kuhinjski predalnik 3 predali 86x40cm 2x montaÅŸa podpredalnika na kuhinjskem elementu za vgradno peÄico 40x namestitev novih steklenih in lesenih vratc na nove kuhinjske elemente
Pozdravljeni, potrebujem 1x multisplit z dvema stenskima notranjima enotama znamke Mitsubishi Electric vsaka 3,5kw in zunanjno enoto 7kw. Preboji so v veÄini narejeni in je potrebno zgolj dokonÄati preboj pod oknom. MontaÅŸa je v devetem nadstropju. Poleg tega potrebujem Å¡e dve klimi (ena vsaj 3,5kw in ena 2,5kw) iste znamke, vsaka s svojo zunanjo enoto za katero ne potrebujem montaÅŸe oziroma v primeru ugodne montaÅŸe na hrvaÅ¡kem (Umag).
Åœeliva okna sive, antracit barve. Dimenzije gradbenih odprtin so: - 90x - x - 90x (2x) - x90 - 90x90 Balkonska vrata: - 90x - 90x (3x) - x (vrata+steklo, dnevna soba) Äe imate tudi streÅ¡na okna, potrebuje 3 okna (78x) ter vhodna vrata (x). Hvala za ponudbo ÅŸe vnaprej. LP
Stanovanje v izmeri 60m2, ki je trenutnozasnovano kot enosobno ÅŸelimo prilagoditi v dvosobno zato potrebujemo arhitekta, ki bo glavno spalnico v izmeri 25m2 najbolj optimalno a hkrati moderno razdelil v dve spalnici in izvedel notranje oblikovanje teh dveh sob ter ostale prostore stanovanja "osveÅŸil".
2x okno širine cm in višine cm, 1x okno širine cm in višine cm, 1x okno širine 75 cm in višine cm ter balkonska vrata širine cm in višine cm. Potrebna pa je tudi pozidava oz. zamenjava lesene stene, v katero so sedaj vgrajena okna in sicer višina od tal do okna 80 cm, od okna do stropa 34 cm ter širina +75 cm.
Na stanovanjski hiÅ¡i imamo ÅŸe veÄ let montirane kombi ploÅ¡Äe brez zunanjega ometa za katere pa ne vemo Äe so uporabne med ploÅ¡Äami so nastali prostori uniÄili so jih tudi ptiÄi. Ker bo te ploÅ¡Äe potrebno odstraniti me zanima koliko bi znaÅ¡ala odstranitev in celotna fasada pod pogoji da bi koristili eko sklad. HiÅ¡a ima 27 m2 oken (5 balkonskih vrat 8 veÄjih oken in 5 manjÅ¡ih).