
Dober dan. Iščemo pleskarja za pleskanje notranjih prostorov stanovanjske hiše. Stene so gladke in nepoškodovane. Novo pleskanje je predvideno s lateks barvo z različnimi toni po posameznih prostorih. Prostore in opremo je potrebno zaščititi. Pleskanje je predvideno v mesecu maju, če ne bo težav s coronavirusom. Lep pozdrav Zdolšek Petrovče , GSM: . Hvala in lp.
Pozdravlejni, Zidam hišo in imam kitanje in prvo roko v ceni pri izvajalcu. Ostalo ne. Prosim za predračun koliko bi stala zadnja roka? Kaj dejansko te faze ("roke") vključujejo? Načrt hiše prilagam v priponki. m2 je cca tloris. Lp ,
Pozdravljeni, prosim za ponudbe za barvanje zunanjih površin - cca m2, ubita bela barva - Jub - revikal, hvala in lp
Pozdravljeni, potrebujemo barvanje fasade. Hvala in LP
Dober dan, želeli bi prejeti ponudbo za glajenje/kitanje : Strop m2, 3 predelne stene cca 28m2, stensko oblego (prilepljen na opeko) , stenska obloga za kopalnico in wc 31m2 ter 23m2. Hvala in lp.
Zdravo. Želela bi prebarvati omarice v kuhinji, lahko me kar kontaktirate. Hvala in lp.
Dober dan, želeli bi prejeti ponudbo za barvanje polken in ograje. Lahko me kontaktirate. LP.
- kvalitetno opravljeno delo in dobra zaščita površin
površine so okvirne
Zdravo, iščemo pleskarje, lahko me kar kontaktirajo. LP.