
Ponudnik je profesionalen, osebje prijazno, držal se je rokov. Izkaznico je izdelal z vso skrbnostjo in jo je izdelal na osnovi dejanskih podatkov. Ko sem videl, kako profesionalno se loteva posla, sem z veseljem priskrbel manjkajoče podatke iz svojega arhiva in arhiva upravitelja stavbe. Skratka priporočam, nimam pripomb.
Spoštovani, Prosil bi vas če je možno dobiti ponudbo za sončno elektrarno? Letna poraba električne energije 19, KWh Katere možnosti financiranja imate? Koliko je financiranje eko sklada? V kolikšnem času je možna postavitev elektrarne in koliko ima garancije? Ponudba se naj glasi na: Krajna 53 Tišina Hvala in lep pozdrav,
Zdravo, letna poraba cca 8. kwh Naklon 30 - 35 stopinj. Hvala, lp.
kWh- letna poraba željena moč elektrarne 12kWh
Pozdravljeni, zanimam se za postavitev sončne elektrarne na novogradnji na strehi enokapnici (sika streha, naklon 30 stopinj, obrnjena proti V). Moč je 3 x 20 A, poraba pa še ni znana, ker smo se pred kratkim vselili. Soseda s podobno streho se je že pozanimala glede izvedbe sončne elektrarne, pa so jo zavrnili, češ da se v sika streho ne sme vrtati, naklon je pa prevelik, da bi lahko paneli sami stali, bi zaradi naklona namreč lezli dol. Ali obstaja tu kakšna druga rešitev, mogoče uporaba snegobranov? V hiši imamo ogrevanje prek talnega gretja na toplotno črpalko. Prilagam tudi Izkaz energijskih lastnosti stave. Lp,
Želim ponudbo za fotovoltaiko na strehi hiše. Streha hiše je usmerjena vzhod-zahod, naklon strehe je običajen (okoli 40 st.), istočasno bomo delali tudi geosondo - toplotno črpalko, tako da bi bila letna poraba potem okoli 12. kWh. Želena moč elektrarne je do 11 kW. Hiša se nahaja v Kranju. Hvala za ponudbo.
Pozdravljeni, 9kw. Hvala, lp.
Zdravo, pomožni objekt, porabe, streha 50m2. Hvala, lp.
Pozdravljeni, naklon 45. Hvala, lp.
Letna poraba elektrike je cca Kh, planiramo tudi montažo toplotne črpalke ter polnilec električnega avtomobila. Zaradi slabe lege strehe jo imamo željo postaviti na tla, kjer so pogoji idealni.