
obrezat cimprese na višini 4 m ( odreže se cca 3m v višino - skupna višina je cca 7 m - odrežemo za 3 m) in odvoz. CCa 80 cimpres - dolžina je cca 40 m.
Pozdravljeni, izkop za čistilno napravo. Hvala, lp.
Pozdravljeni, kupljena je zgolj parcela, potrebujemo stvari do montažne brunarice, katerega izvajalca že imamo in nam bo postavljal hišo. Hvala, lp.
Pozdravljeni, iščemo izvajalca za gradnjo hiše, se še odločamo med klasično in montažno gradnjo. Hvala, lp.
Pozdravljeni, zanima me cena ureditve gredice z zasutjem dekorativnega kamenja (prodniki). Na gredi ob visoki steni je bilo vcasih zasajene vzpenjalke, ki so bile odstranjene (stena je sedaj ze brez vzpenjalk in je prebeljena). Potrebno bi bilo pripraviti gredo (najbrz s kaksno folijo, ki preprecuje rast pleveli) in nasutje kamnov. Gre za povrsino cca. 12m x 0,3m
Klet z garažo in ena etaža bivalne površine. Streha dvokapica. Prosim za okvirno ceno. Hvala lepa.
Potrebujemo nekoga za čiščenje približno 3. kvadratnih metrov površine. Območje je zaraščeno (travnik), večinoma ravno, morda bo potrebna tudi manjša izravnava terena. Dreves ni. Lokacija: Maribor Pobrežje
Pozdravljeni, zasaditev rastin na pred hišnem vrtu, 7m2, bi rad posajen japonski javor (bi ga sama izbrala) ter zalaja. Treba odstraniti eno drevo. Prosim za ponudbe na email. Hvala, lp.
Pozdrav delali bi prizidek k obstoječem objektu hiši.prosim ponudbe smo iz Sredisca ob Dravi.lp
Dober dan , iščemo kakšnega ponudnika za izkop za čistilno napravo. LP.