
Zdravo. Vas prosim za predračun adaptacije fasade.. Se zahvaljujem. LP
Pozdravljeni, lotili bi se adaptacije kopalnice, lokacija je Mesarska ulica v Ljubljani - večstanovanjska stavba. Potrebna je popolna adaptacija, nov material pa bomo kupili sami. Zanima nas torej cena oz. predračun za samo delo (vodovodar, keramičar, ...). Keramika bo položena do stropa. Kopalnica meri 2x2 m2. Če se da bi prosila za odgovor na e-mail, ker sem trenutno redko dosegljiva. Hvala in lep pozdrav!
Prosim za predračun novogradnje enostanovanjske hiše po projektni dokumentaciji. Površina : +35m2. Hvala in LP
Lp, v poletnih mesecih bomo zamenjali okna. Rad bi zamenjal tudi okenske police in saniral fasado. Fasado bi prebelil oz. dal nov zaključni sloj (Baumit sistemi). Trenutna fasada je iz Terabone.
60 m x 0,5 m x 0,2 m + temelj. Spoštovani, iščem ponudbe za Izdelavo škarpe oziroma podnožja ograje v dolžini 60 m in širine 20 cm. Škarpa bo potekala v ravni črti na meji med dvema sosednjima parcelama in bo iz zemlje segala približno 30 cm. Parcela na prvih 15 m pada za približno 75 cm, zato bo škarpa morala biti izvedena v najmanj treh nivojih (dvakrat lomljena). Preostanek parcele v dolžini 45 m pa je praktično raven. Dostop do trase škarpe je po celi dolžini neoviran v širini najmanj 3m. Izkopan material se bo uporabil kot nasutje za izravnavo terena na obeh sosednjih parcelah. Posebne zahteve: -temelj škarpe mora biti opažen (ne samo zalit v zemlji) -vsaj ena stran škarpe mora biti opažena z gladkim opažem (brez vidnih sledi uporabe oziroma udrtin) -robovi škarpe morajo biti porezani (uporaba trikotnih letvic pri opaženju) in morajo potekati v ravni linij. Na parceli se nahaja in je na razpolago - voda. - elektrika. - gradbiščni cirkular. - WC. - parkirni prostor. Lokacija škarpe je od centra Ljubljane oddaljena 17 km. Lep pozdrav,
Pozdravljeni, radi bi uredili (okrasni) vrt pri dvojčku na obali - okolica Kopra (letnik gradnje ). Gre za okoli 54m2 ravne zelenice pred teraso. Zelenica se nahaja nad kletjo - okoli 40 cm zemlje. Ker je na J strani, nam trava ne uspeva in bi poskušali urediti drugačno zasaditev - mešano beli kamenčki, malo zelenice, povišane kvadratne zidane grede (višine cca. 60 cm in 40 cm, z belo fasado z lesenim zgornjim delom - glej priloženo sliko). "Zidarska dela" - postavitev gred in kamenja bi lahko izvedli že sedaj. Sama zasaditev rastlin pa bi bila primerna šele septembra. Zanima me koliko približno (ocena od do) znaša cena za celovito ureditev vrta - od idejne zasnove do dejanske izvedbe zasaditve. Hvala za odgovor in lep pozdrav,
Videz lesa, siva barva.. Hvala in LP
Poloziti cca 50m tlakovcev na novo, izkop narejen, potrebno nasutje in naredit podlago in cca 50m stari tlakovci za prelozit in poravnat nivo z novimi.
Ureditev dela parcele s načrtom zgraditve.
Želim vkopati čistilno napravo in zbiralnik deževnice. Lokacija Vojnik pri celju. Hvala in LP