
Potrebno je izvesti hidroizolacijo in vse ostalo do zadnje vrhnje talne plasti pomožnega prostora, cca. 20m2. Trenutno je že izkopano 40 cm v globino; prostor pa je žal zalila voda, 5-10cm. Ko vodo odstranimo, se ta ob deževju oz. postopoma v nekaj tednih spet pojavi. Prosim za ogled, predlog sanacije in ponudbo. Hvala. Lp,
Vrstna hiša, novogradnja. Hišo bi bilo potrebno bi bilo dokončati iz 4. gradbene faze do faze na ključ. Potrebno bi bilo še: -talni podi (parket, letvice) -notranja vrata in okvirji vrat -stopniščne obloge in ograje na stopnicah -keramika -vsa sanitarna oprema (wc, korito, tuš kad, kopalna kad, tuš stena, pipe) Zanima me okvirna cena dokončanja na ključ? Hvala in lp.
Pozdravljeni, smo v fazi pridobitve gradbenega dovoljenja za enostanovanjsko hišo v Planini nad Ajdovščino. Hiše je velikosti m² bruto, ~m² neto, delno podkletena, pritličje, nadstropje in delna mansarda. Imamo vso dokumentacijo za pridobitev gradbenega dovoljenja. Nagibamo se k izvedbi s Porotherm IZO profi opeko, s sistemom dryfix lepila. Streha klasična dvokapnica, bi bila krita s korci, ostrešje leseno.
Iščem izvajalca za izdelavo temeljev in pozidave družinske hiše in pomožnega objekta (nadstrešek z lopo). Trenutno smo v fazi pridobivanja gradbenega dovoljenja. Željen začetek gradnje je letos jeseni, smo pa fleksibilni. Teren je raven. Prosim za okvirne ponudbe in terminsko razpoložljivost. Tloris in ostali prikazi hiše so priloženi v priponki. Hvala
Pozdravljeni, prosil bi za okvirno oceno vseh stroškov (lahko celoten znesek ali pa ocena na kvadratni meter) povezanih z dokončanjem gradnje hiše od 3 podaljšane gradbene faze pa do izvedbe na ključ? Hiša je torej v 3 PGF in je klasične gradnje (ima že vgrajena okna, vrata, zunanjo izolacijo in fasado - je že zaprta, notranjost je potrebno še urediti). Ogrevanje bi bilo predvidoma s toplotno črpalko in talnim gretjem. Vsi materiali za vgradnjo (parket, keramika, itd.) bi bili nekako srednjega cenovnega razreda. Hvala in LP.
Na ključ. bruto m2, 4 spalne sobe, večji dnevno kuhinjski prsator in kopalnica. Poleg hiše, z nadstreškom povezana manjša uta, v kateri je vse potrebno za ogrevanje hiše, vode (toplotna črpalka, pralni stroj,...) in komunikacijsko vozlišče. Tako, da je stanovanjska hiša izkoriščena povsem in izključno za bivanje.
Dvokapna (naklon strehe 36 stopinj), pritlična (ali mansardna) montažna hiša za dva para (medgeneracijsko) s teraso in garažo za 2 avta. Velikost do m2 uporabne neto površine. Skupni vhod s hodnikom: DESNO: dnevna, spalnica, delovna soba, kuhinja, kopalnica LEVO: dnevna, spalnica, delovna soba, kuhinja, kopalnica SKUPNI PROSTORI: 1. pralnica, sušilnica 2. garderobna soba 3. garaža 4. terasa
Vetrolov: Trenutno odprt pokrit vhod bi radi preoblikovali v zaprt vetrolov, s čimer bi izboljšali udobje in energetsko učinkovitost prostora. Zimski vrt: Na obstoječo teraso, ki meri 5x7 metrov, nameravamo postaviti pohodno konstrukcijo z zidano ograjo. Spodnji prostor, ki bo tako nastal, bi radi obdali s steklenimi okni višine cm, s čimer bi ustvarili zimsko-letni vrt. Potrebujemo: Za izvedbo projekta potrebujemo tako načrt kot tudi zanesljivega izvajalca, ki bo celotno preobrazbo izvedel po sistemu 'na ključ'. Iščemo strokovnjaka, ki bo zagotovil kakovostno in celovito rešitev.
Spoštovani, zanimam se za pripravo ponudbe za izvedbo hidroizolacije in betoniranja tal v počitniškem objektu. Potrebujem izvedbo naslednjih del: - Hidroizolacija tal - Betoniranje tal v debelini cca. 7-8 cm (oz. 5cm + 2cm toplotne izolacije) Rok za dokončanje del je 20. april . Prosim za predložitev vaše ponudbe z navedbo vseh potrebnih informacij, vključno z materialom ter morebitnimi drugimi stroški. Za dodatne informacije ali ogled lokacije sem na voljo (slike v priponki za lažjo za predstavo). Hvala in lep pozdrav,
Pozdravljeni! K obstoječi hiši bi rada v sklopu zgornjega nadstropja naredila prizidek, s katerim bi pridobila vsaj še en prostor ter nadkrito in odprto teraso. Poleg tega bi rada naredila tudi lasten vhod. Prizidek bi bil dejansko podaljšana fečara z ravno streho. V sklopu gradnje bi se zamenjala tudi celotna streha hiše. Načrt, ki ga prilagava v prilogah ne prikazuje dejanske razporeditve prostorov, bi pa sicer želela, da bi se namen posameznih prostorov (kuhinja, kopalnica) zaradi že napeljanih inštalacij ohranjal, če bi se le dalo in bi prostor še vedno bil v celoti izkoriščen.