
Cena in roki, kot je bilo dogovorjeno
Pozdravljeni! Prostori za polaganje so: kuhinja, dnevna soba in shramba - čim manjše fuge. Iščem kvaliteto in garancijo in seveda najboljšo ponudbo - prek ponudnika. Zanima me tudi demontaža starih ploščic. 3m2 bi bilo tudi v kuhinji po stenah. Dela bi potrebovala v juniju. Prosim za ponudbo. Hvala.
Pozdravljeni, v maju planiram prenovo kopalnice (cca. 7m2 povrsine, skupaj s stenami kakih 20 m2), kakor tudi zamenjavo obstojece keramike v predsobi (6 m2 z obrobo) v Dragomerju - 12 km od Ljubljane. Keramika je formata 31 x 62 cm. Do konca aprila sem v Nemčiji, a komunikacija lahko poteka normalno po telefonu ali po mailu. Prosim za ponudbo. Hvala.
Gre za ločena prostora, manjši wc. Rabimo zamenjavo vodovodne napeljave z odtoki, zamenjava bojlerja vgradnja nove mešalne baterije, odstranitev kadi in novo vgradnjo kanalete za odtok v s stekleno steno tuš kabino. Zamenjava umivalnika z mešalno baterijo vred. Zamenjava električne napeljavo z vgradnjo novih vtičnic in stikal. Odstranitev starih keramičnih ploščic z vgradnjo novih. V stranišču odstranitev starih keramičnih ploščic, tako na podu, kot tudi stenah. Zamenjava straniščne školjke, splakovalnik naj bo podometni. Dela bi se izvajala v aprilu. Hvala in LP
Pozdravljeni! Potrebujem: A.Talne keramične ploščice po celi etaži- polaganje na lepilo; ( upoštevati da je talno gretje); upoštevati delo brez materiala. Tega bi bilo za m2. B stenske keramične ploščice v kopalnici in WC-ju - polaganje na lepilo; upoštevati delo brez materiala. Gre za 30 m2. Prosim za ponudbo. Hvala.
Namesto obstoječe banje bi vgradili tuš kad in kabino (domenzije ca. 0,7 x 0,9 m), zamenjali WC školjko, "zazidali" kotiček, odstranili bojler ki ni v uporabi, zamenjali dotrajane cevi, zamenjali talne in stenske ploščice (stenske ploščice ne bodo položene do stropa, ampak do višine max. 1,9 m). Dela bi se izvajala čim prej! Kraj: Vrblje Hvala in LP
Pozdravljeni! Potrebujem prenovo kopalnice. Zamenjava ploščic in kopalniške opreme (kad, umivalnik, bide in prilagoditev instalacij, menjava zapornih elementov na instalacijah bloka, v kopalnici in WC-ju. Zamenjava ploščic v WC (tloris 1,4m2) in WC školjke s kotličkom. Prosim za ponudbo. Hvala.
Pozdravljeni! Prenoviti moram sobico, v kateri je majhna kopalnica in kuhinjski kot. Vse skupaj meri 14 m2, od tega meri kopalnica 3 m2. V kuhinjski kot je potrebno pripeljati vodo (ob kopalnici, torej le 1 m cevi) in elektriko. Pripraviti je potrebno vse za klimo (prebiti na zunanjo fasado) in cevi za optiko (ki se bo napeljala v prihodnjosti). Vse se drži skupaj in vse je oblečeno v keramiko, zato sem oddala povpraševanje pod prenovo kopalnice. Za obnoviti imam dve sobici v istih izmerah. Trenutno bi najprej eno, razen, če bi bil za skupno obnovo kak popust. Ploščice, kadi, umivalnike in pipe že imam. Ves ostali material pa priskrbi izvajalec. Hvala in lep pozdrav. J.
Pozdravljeni! Potrebujem: A.Talne keramične ploščice po celi etaži- polaganje na lepilo; ( upoštevati da je talno gretje); upoštevati delo brez materiala. Tega bi bilo za m2. B stenske keramične ploščice v kopalnici in WC-ju - polaganje na lepilo; upoštevati delo brez materiala. Gre za 30 m2. Prosim za ponudbo. Hvala.
TLORIS: 2,16 m x 2,46m Pobit strop. najnižja točka pobitega stropa je 1,7 m. Prenova bi zajemala celotne kopalnice. Ploščice, umivalnik 1x, kopalniška omara, wc, bide, nizka kopalniška kad ograjena z kaljenim steklom, nov radiator lojtra za obešanje brisač. Rad prisluhnem kakšnim novim idejam postavitev kopalnice. ROK: september LP
V stanovanjski hiši želimo prenoviti kopalnico (kopalnica je stara skoraj 30 let) , ker smo na steni opazili mokri madež in predvidevamo, da nekje pušča cev. Prenovili bi kompletno vodovodno inštalacijo (v kopalnici imamo vgradno kopalno kad, umivalnik in pralni stroj) ter keramiko na tleh ter po steni (vse stene do stropa). Dela bi se izvajala čim prej, po dogovoru. Hvala in LP