
Kupili smo vrstno hišo v III. gf. Zunanjost je finalizirana fasada 15cm, žaluzije... . Notranjost je v celoti za obdelat. Hiša ima izmere 3x 50m2, klet, pritličje in nadstropje. Torej so potrebne elektro inštalacije, vodne in strojne inštalacije, ogrevanje je predvideno na toplotno črpalko, estrihi, talne v kleti in pritličju keramika in v nadstropju parketi in stenske obloge. Načrti in popis del so v priponki. Prosim za ponudbo, hvala.
Sanacija 4 kleti v skupni površini cca 50m2. Obseg sanacije: 1) Skidanje starega ometa 2) Mazanje emulzijom 3) Izravnalna masa 4) Zamašitev manjše luknje cca 20x20cm 5) Beljenje 6) Čiščenje z odvozom materiala. Ena klet je prazna ostale tri bo treba z lastniki izprazniti zaradi možnosti dela. Stavba se nahaja na Brilejevi 14, Ljubljana. Sanacija je potrebna zaradi večletnega izliva vode iz lokala v pritličju. Zavarovalnica bo krila škodo. Dela se lahko začnejo po dogovoru. Hvala in LP
Potrebujem prenovo objekta s spremembo namembnosti v stanovanjski objekt. Storitve, ki jih potrebujem: predelava objekta (izdelava notranjih sten, oken, slikopleskarska dela), instalacije (voda, elektrika, centralno ogrevanje), okna in notranja vrata (cca 8), talne obloge in kopalnica. Začetek projekta: konec novembra. Prosim za ponudbe, hvala.
Zaradi zamakanja strehe je voda z zgornje etaže pronicala skozi stropno betonsko ploščo, kar je povzročilo lokalno odstopanje in odpadanje stropnega ometa v dveh sobah. Omet je odpadel v celotni debelini (1 - 2 mm) tako, da je viden beton. Verjetno je voda pricurljala tudi v leseno ohišje za rolete, ki se nahaja pod stropom. Ne vem ali bo potrebno gletanje in kitanje celotnega stropa v obeh sobah ali pa bo zadostovalo le nekoliko širše saniranje stropa okoli mest kjer je pronicala voda. Celotna površina stropov v obeh sobah je: 2,80 x 3,60 + 1,80 x 3,60 = 16,56 m2. V nadaljevanju, odvisno od prestavljanja pohištva v stanovanju bom prebarval celo stanovanje (cca 85m2, 2 sobi, 2 kabineta, dnevna soba, kuhinja, predsoba)
V stanovanjski hiši bomo obnavljali kopalnico. Zamenjali bi radi keramiko in sanitarno pohištvo ter (delno) zamenjali tudi vodovodne in odtočne cevi. Stare elemente damo sami ven. -kad, dvojni umivalnik in wc-školjka bo v kopalnici -sedaj je tudi tuš in bide in enojni umivalnik - vse gre ven Prosim za ponudbe, hvala.
Iščem izvajalca za adaptacijo kopalnice. Adaptacija obsega, zidarska dela, vodoinstalaterska dela in keramična dela. V priponki vam posredujem: - vzorec predračuna, kjer so podrobno opisana adaptacijska dela - skico adaptacije - izris prenovljene kopalnice Prosim za ponudbe, čimprej. Hvala.
Prenova WC za goste: odstranitev starih ploščic, wc-ja, umivalnika ter polaganje novih ploščic na stene in tla, montaža novega WC-ja, ter novega umivalnika ;ter polaganje cca 2 m2 na vhodu v stanovanje; odstranitev starega parketa, izravnava in polaganje ploščic 40x40 cm. Objekt je stanovanje na Mesarski cesti v Ljubljani, parkiranje je možno ob bloku.
Pozdravljeni, kakor je razvidno iz priponke gre za gradnjo opornega zidu z namenom pridobitve čimveč ravne površine za hišo. Gre za oporni zid v obliki črke L. Dolžina vsakega kraka je cca 20m. Višina pa je na najvišji točki, to je na stičišču cca 3,5m na koncu pa cca 1-1,2m. Se pravi I. gradbena faza. Prosim za ponudbe, hvala.
Želiva povsem konkretne ponudbe s cenami za pripete projektantske popise del. Eno so gradbeno-zidarska dela (tudi krovska, tesarska in druga obrtniška dela), drugo elektroinstalacije in tretje strojne instalacije (ogrevanje, voda,prezračevanje). Lokacija SKARUČNA Lep pozdrav in vse dobro,
Pozdravljeni, radi bi vas naročili za ogled za izvedbo naslednjih del in predhodno izdelavo predračuna oziroma ponudbe: 1. Sanacija obstoječih 2 teras, v izmeri cca 80 m2, kjer je potrebna odstranitev ploščic in nova namestitev le-teh 2. Popravilo dela fasade in špalet pri oknih zaradi zamakanja iz omenjenih 2 teras. Popravilo cca. 30 m2 fasade, ureditev 6 okenskih špalet 3. Popravilo dvorišča - novo tlakovanje ali asfaltiranje; cca m2, mogoče potrebna le preložitev tlakovcev 4. Izdelava nadstreška za 3 vozila - nadstrešek mora moderen zidan ali kovinski v izmeri dolžine cca 8 metrov, globine cca 5,5 metra 5. Izdelava ograje na meji dvorišče / cesta - ograja mrežnata, polnjena s kamni. Dolžina ograje 12 metrov, višina ograje 1,8-2 metra V kolikor vas zadeva zanima, vas prosim za klic in ogled ter izdelavo ponudbe / dogovor o izvedbi. Hvala za razumevanje in lep pozdrav,