
Obstoječ lesen nadstrešek, 50m2 velik, ki bi ga radi pozidali in spremenili v uporaben prostor. Nadstrešek se nahaja nad garažo in se z eno stranjo drži hiše.
Pozdravljeni. Projekt povsem na novo, vso potrebno dokumentacijo bi potrebovali - načrt, gradbeno dovoljenje, PZI. Hvala in lp.
Pozdravljeni. Potreben bi bil podporni zid (škarpa) dolg 36m visok 1,6m. Hvala in lp.
Zdravo. Zanima me možnost nadomestne gradnje na zazidljivi parceli v svoji lasti na parceli št.: /5, /3, /4, /2 k.o. Hruševje. Zanima me možnost podkletene stavbe, pritličje in mansarda. Skupna neto površina do m2. Naknadno pošljem informacijsko lokacijo. Prosim za kakšnbega arhitekta. Hvala in lp.
Pozdravljeni! Dozidali bi manjši objekt z ravno streho k bivalni hiši. Višji strop. Prostor namenjen večji predsobi z večjimi vhodnimi vrati. Hvala in LP
Pozdravljeni. S fantom urejava zgornje nadstropje. Želela bi narediti neko mansardno stanovanje. Potrebujeva pomoč arhitekta. Hvala in lp.
Pozdravljeni. Zaradi brega bi hišo naredili v zemlji - zemljanka, tako da bi bila vidna sprednja in bočna stran. Dovoz do hiše je z leve strani, kjer bi bila podaljšana nadstrešnica. Glavni vhod v hišo bi bil z leve strani. Zgornja plošča bi tudi bila podaljšana naprej zaradi terase spredaj. Razpored sob po vaši presoji. Hvala in lp.
Podiranje stene, da se kabinet razsiri za cca 1m in tako pridobim vecji prostor. Nova stena je lahko iz mavcnih plosc
Zdravo, prosim za ponudbo arhitektov za adaptacijo. Hvala in lep pozdrav.
Zdravo. Potrebovala bi arhitekta, ki bi mi pomagal pri opremi stanovanja (natančneje kuhinje in dnevne sobe) ter mogoče dal kakšen nasvet glede ureditve našega kozolca (v kolikor je to mogoče, drugače samo kuhinja). Hvala vam in lp.