
Pozdravljeni, Kupil sem skoraj v celoti opremljeno stanovanje. Rad bi maksimalno stilsko uredil kuhinjo in dnevni prostor(ki je tudi spalnica). Zanimam me kasna je cena za tako svetovanje? Ps: v prilogi fotografije. Hvala in lep pozdrav.
Spoštovani, iščem notranjega oblikovalca za 3-sobno stanovanje v Ljubljani. Stanovanje ima približno 65 m2 uporabne bivalne površine. Sestavljeno je iz kuhinje, ločenega dnevnega prostora z izhodom na balkon, spalnice in otroške sobe. Stanovanje se bo povsem izpraznilo in bo na voljo za popolnoma novo notranje oblikovanje. Želje so, da se stanovanje zaradi majhne kvadrature opremi tako, da ne bo dajalo občutka utesnjenosti. Zaželjene so inovativne rešitve izkoriščanja prostora in manjši detajli, ki bodo ustvarili stanovanje nekaj posebnega. Z možem želiva ustvariti občutek topline z lesom in svetlimi toni. Odprta sva za nevpadljivo tapeto ali nežen ton prebarvanja kakšne od sten. Minimalistično in prijetno. V naprej hvala za vase ponudbe,
Vrstna Hiša 85 kvadratov Posebnih želj nimam, potrebna je komplet adaptacije. Z začetkom dela se tudi he mudi, začel bi poleti ali je jeseni.
Imamo hišo v kateri je bila gostilna. Obrt smo dali dol in bi iz tega radi naredili 2 stanovanja.
Zelela bi urediti sobo 13km2 m. Vanji bi zelela ograditi tudi kopalnico s tušem ( tus naj bi bil kar na tleh). Mini kuhinjo kjer bi lahko kuhala in malo pulta in pa seveda funkcionalno spalnico z dnevnim prostorom. Videla sem pri drugih da je vsekakor to pri drugih izvedljivo. Trenutno bo stanovanje prazno v kratkem za mesec, dva. Pri drugih sem videla moznost da se je porusila stena kjer naj bi bila kopalnica in se jo premakne se malo, da je izvrdljivo dati notri tudi stroj za perilo.
Gre za klasicno druzinsko hiso, zgrajeno leta , po standardih projektih Invest biroja Koper. Notranjost zelimo prilagoditi vsaka z svojo kopalnico 8 DO 10 sob. Kot hotelska suita 5 zvedicni hotel z modernim notranjim interieriem. Sobe vsaka svoj zunanji vhod. Vse sobe enakega interierja. Zgornje nadsropje pa enotno stanovanje odprtega tlorisa. Letno kuhinjo, bazen. Zunanjost objeka zelimo tudi ”modernizirati”. Razsiriti balkon ter podaljsati streho - venc nad balkonom. Streha je dvokapnica, zelimo jo vsaj delno zakriti. Hvala.
Gre za en prostor v stari hiši, ki bi postal udobna dnevna soba, z veliko shranjevalnimi površinami.
Garažo bi spremenili v bivalno hiso. Hisa ima gradbeno dovoljenje. Na enem delu bi radi dozidali. Zelimo si odprte, prostorne, svetle prostore.
Pozdravljeni, prosim za vaše ponudbe. Hvala in lp.